{{-~-~-~нєρѕιмιz~-~-~-}}
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
{{-~-~-~нєρѕιмιz~-~-~-}}

gяυρ нєρѕιηιη ¢σq вєgєηιℓєη ƒαη ѕιтєѕι α∂мιη~~~» є¢єм

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

yoshymi rüyasında görenler

3 posters
YazarMesaj
enbüyükyoshyfanı
-Yasemin Bölümü Modu-
-Yasemin Bölümü Modu-
enbüyükyoshyfanı

yoshymi rüyasında görenler Empty
MesajKonu: yoshymi rüyasında görenler   yoshymi rüyasında görenler Icon_minitimePerş. Ağus. 30, 2007 11:30 am

bn bugün gördüm aşkımı biz onlarla akrabaymışız snra bn onlarda kalıodum böle tatil gibi bi yer snra dışarı çıkıcaz bn yoshy min beline giriom yoshy rahatsız oluo öle huy varmış bnde tamam aşkım diorum yoshym dioki hyr belimi tut dio kadınlığın adbı vardır dio Very Happy sonra gidioz ordaki kızlar a yasemin dio bnde hıh o bnm diom snra oraları dolaşıoz ordaki kızlara hava atıom snra bi kız yoshymi öpmek istio bn yaseminime yapışıom yoshym gülüo kızı öpmüo o kıza yoshym bnm diommm snra o bana küfür edio yoshym sen bekle bn geliom diom kızı döwüom snra yoshymle birlikte gidioz biz bi yere gidioz yoshym bni öpüo bn aşkım seni çok seviooom diom ağlıom snra ağlama b-tanem dio snra ordaki kızlarda a yasemin dio bn onları döverken yasemin selpağını unutmuş yukarı çıkıo bnde aşkım yok diom görevliye soruom yasemin yürük gittimi die o hyr dio bn yukarı asansörle çıkarken aşkım inio o bnden önce gidioo Evil or Very Mad sonra bn ağlıom yoshymin annesine ltfn ara bni alsın diom snra uyandım gerçek sanmıştım gerçek olmadığını anlayınca sinirimden ağladımm Sad
http://www.gruphepsi2.forum-actif.net
sOsYoFoBiKiM_GüLçİn
-Gulcin Ve Avatarlar&İmzalar Bölümü Modu-
-Gulcin Ve Avatarlar&İmzalar Bölümü Modu-
sOsYoFoBiKiM_GüLçİn

MesajKonu: Geri: yoshymi rüyasında görenler   yoshymi rüyasında görenler Icon_minitimePerş. Ağus. 30, 2007 10:50 pm

ben hiç görmedim...
gяυ

gяυ

MesajKonu: Geri: yoshymi rüyasında görenler   yoshymi rüyasında görenler Icon_minitimeÇarş. Şub. 13, 2008 7:53 pm

bende rüyamda gördüm güya yoshyim bizde kalıyordu ve ben onunla beraber yatıyodum konuşuyoduk bundan sonra hep burda bizimle kalcağını sölüyodu bende msn nini ve tlfn numarasını tam alırken bizim kuş ötmezmi sinirimden çatlayacak gibi oldum:o

yoshymi rüyasında görenler
1 sayfadaki 1 sayfası