{{-~-~-~нєρѕιмιz~-~-~-}}
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
{{-~-~-~нєρѕιмιz~-~-~-}}

gяυρ нєρѕιηιη ¢σq вєgєηιℓєη ƒαη ѕιтєѕι α∂мιη~~~» є¢єм

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

aşkımla setten

3 posters
YazarMesaj
gülçin_betül
-Gülçin Bölümü Modu-
-Gülçin Bölümü Modu-
gülçin_betül

aşkımla setten Empty
MesajKonu: aşkımla setten   aşkımla setten Icon_minitimePaz Eyl. 02, 2007 5:24 pm

işte biz sette gitik kuznelerle sonra ben gülçni buldum gülçinim die bağırdım yanına gittim sonr biraz baktım aşkıma yere kapaklandım sonra işte aşkım çok üzülmüş sorna bana merve fln dedi sonra ben ayıldıgımda gittim yine bebikomun yanına aşkım senı kımse bnm kdar sevemez dedim oda belli oluo ztn cnm halinden dedi ben bi sevinç sonra aşkıma hediye fln verdim snra bebeğim sen bana bi eşyanı verirmisn dedm oda bana kolyesini verdi sonra aşkım kamerya en büyük hayranım betüle sevgilerle dermisin dedim oda olur jnm dedi dedi aşkım sonra işte baya bi foto çekildik tel nosunu istedim vermedi bnde ısrar etmedim snra dedimki o zmn aşkım bn sana verem dedim (bn bu arada ağlıom)oda bak o olur işte dedi bn vrdm snra msn adresini istedim o da yokki msn adresim dedi bende işte kendi sitemin adını verdim tabi girermi bilmem mektup vrdm şiirimi vrdm öptüöm öptümmm öptm öptm doyamadım sonrada hep beraber gittik işte bnm için sprdi!!!
4melek
4melek

aşkımla setten Empty
MesajKonu: Geri: aşkımla setten   aşkımla setten Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2007 11:10 am

çok şanslısınız Sad
http://www.gruphepsi.forumsactifs.com
gülçin_betül
-Gülçin Bölümü Modu-
-Gülçin Bölümü Modu-
gülçin_betül

aşkımla setten Empty
MesajKonu: Geri: aşkımla setten   aşkımla setten Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2007 12:13 pm

eed cnm o yüzden o gnkü günden beri çooooooooooqqq mutluyummm
4melek
4melek

aşkımla setten Empty
MesajKonu: Geri: aşkımla setten   aşkımla setten Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2007 7:03 pm

darısı bizim başımıza:(SadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad
SadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad
SadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad
http://www.gruphepsi.forumsactifs.com
gülçin_betül
-Gülçin Bölümü Modu-
-Gülçin Bölümü Modu-
gülçin_betül

aşkımla setten Empty
MesajKonu: Geri: aşkımla setten   aşkımla setten Icon_minitimeÇarş. Eyl. 05, 2007 8:20 am

inşalah jnm
sOsYoFoBiKiM_GüLçİn
-Gulcin Ve Avatarlar&İmzalar Bölümü Modu-
-Gulcin Ve Avatarlar&İmzalar Bölümü Modu-
sOsYoFoBiKiM_GüLçİn

aşkımla setten Empty
MesajKonu: Geri: aşkımla setten   aşkımla setten Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2007 11:56 am

4melek demiş ki:
darısı bizim başımıza:(SadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad
evet....SadSadSad

aşkımla setten
1 sayfadaki 1 sayfası