{{-~-~-~нєρѕιмιz~-~-~-}}
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
{{-~-~-~нєρѕιмιz~-~-~-}}

gяυρ нєρѕιηιη ¢σq вєgєηιℓєη ƒαη ѕιтєѕι α∂мιη~~~» є¢єм

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

hepsi hakkında.

5 posters
YazarMesaj
erendilek
-Yeni Ve Değerli Üye-
-Yeni Ve Değerli Üye-
erendilek

hepsi hakkında. Empty
MesajKonu: hepsi hakkında.   hepsi hakkında. Icon_minitimePerş. Tem. 26, 2007 4:31 pm

bildikleriniz buraya.
((Love~~Yoshy))
-Yasemin Bölümü Modu-
-Yasemin Bölümü Modu-
((Love~~Yoshy))

hepsi hakkında. Empty
MesajKonu: Geri: hepsi hakkında.   hepsi hakkında. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 10:56 pm

gülçin arabbayla kaza yaptı
tugba_cemre
-Cemre Bölümü Modu-
-Cemre Bölümü Modu-
tugba_cemre

hepsi hakkında. Empty
MesajKonu: Geri: hepsi hakkında.   hepsi hakkında. Icon_minitimePerş. Ağus. 16, 2007 6:05 pm

cemrem kenan douluyla beraber:(
http://www.gruphepsi2.forum-actif.net
gяυ

gяυ

hepsi hakkında. Empty
MesajKonu: Geri: hepsi hakkında.   hepsi hakkında. Icon_minitimeÇarş. Şub. 13, 2008 8:04 pm

duyduklarıma göre ;
GÜLÇİN; grubun en soğuk kanlı üyesi aynı zamanda da en utangaçlarıda olan Gülçin kitap okumayı,boş zamanları olursa gezmeyi çok seviyor.Gülçin in kötü bir yanı ise gülçin yemek yemeyi çok seviyor çok kolay kilo alıyor ve kilo almaktan da nefret ediyor.Ayrıca Gülçin gülmeyi de çok seviyor.

YASEMİN; en büyük hayali annesine müstakil bir ev almak ayrıca anneannesiyle uğraşmayı da çok seviyorbirde yasemin ilaç hastası en ufak bir olayda hemen ilaç içer ayrıca yasemin arabalardan çok hoşlanır.

EREN; tam bir film hastası boş zamanlarında genellikle film izlemeye bayılır.Jaz müziği çok seviyor ve açık hava onu rahatlatıyor ormanlık alanda oturduğu için yeşil renge bayılıyor.Eren eğer boş zamanı olursa kitap okumayada bayılır ayrıca eren 10seneye kadar dünyanın her köşesini didik didik gezmek istiyor.Erenle karşılaşıp ne dediğini anlayamazsanız bilin ki çok sinirlidir çünkü sinirlendiği zaman çok hızlı konuşuyor.

CEMRE; boş zamanlarında gezmekten çok hoşlanır en büyük hayali kendine güzel bir ev almakmış birde cemre korku filmlerini izlemeyi çok sever cemre taklit konularında da oldukça başarılı.
gяυ

gяυ

hepsi hakkında. Empty
MesajKonu: Geri: hepsi hakkında.   hepsi hakkında. Icon_minitimeÇarş. Şub. 13, 2008 8:06 pm

pek haber sayılır mı bilemem ama tesadüfen gördüm ve sizinle paylaşmak istedim...30 ocak perşembe günü fox'da yayınlanan AHMET ÇAKARLA ŞANSA BAK yarışmasında bir soru şöyleydi?

dört kızdan oluşan hepsi grubunun aşadakilerden hangisi üyesi değildir?(soru kelime kelimesine doğru mu bilemem ama soruda hangisi üye değildir diye soruyordu buna eminim )
şeçenekler...
A)EREN B)CEMRE C)MERVE D)YASEMİN

TABİİKİ SİZİNDE BİLDİĞİNİZ GİBİ BU SORUNUN CEVABI MERVE...VE ADAM DOĞRU BİLDİ
gяυ

gяυ

hepsi hakkında. Empty
MesajKonu: Geri: hepsi hakkında.   hepsi hakkında. Icon_minitimeÇarş. Şub. 13, 2008 8:08 pm

arkadaşlar yeni powertürk müzik ödülleri yarışması başladı hepsi yine en iyi grup dalında yarışacak hep birlikte hepsimize oy verelim ve 1. yapalım eli boş göndermeyelim
adres http://www.powerturk.com
gяυ

gяυ

hepsi hakkında. Empty
MesajKonu: Geri: hepsi hakkında.   hepsi hakkında. Icon_minitimeÇarş. Şub. 13, 2008 8:15 pm

bunuda sitede aradım bulamadım ve koydum

Ünlü oldukları ilk günden bu yana ayrılmayan Hepsi kızlarının hakkında bir çok aşk dedikodusu çıktı bu zamana kadar ancak kızlarımızın bir tanesi bile elele bir sevgilisiyle gezip tozarken görülmedi…

Peki bu kızların hiç evlenmeye niyeti yok mu? Yanıt veriyoruz: Yok!..

Hepsi kızlarından Cemre, “Bir tek ben evlenmek istedim onda da arkadaşlarım karşı çıktı. Vazgeçtim” dedi!..

İyi yapmışsın cemrecim SmileSmileSmileSmileWink:
gяυ

gяυ

hepsi hakkında. Empty
MesajKonu: Geri: hepsi hakkında.   hepsi hakkında. Icon_minitimeÇarş. Şub. 13, 2008 8:16 pm

Grup Hepsi 16 yaşında yaptıkları pijama partisinde birbirlerini havuza atıp eğlendiklerini biliyormuydunuz Question?

Yada Eren'in makarna sosu yaparken Cemre'nin t-shirt üne sıçrattığını ve o t-shirten alıp özürdilediğini biliyormuydunuz Question?

Hepsi grubu ropörtaj sırasında soruları cevaplamayı bitirdiler.Ondan sonra ise dizi çekimleri zamanında yönetmenlerinden komik bir fıkra dinleyince gülmekten diziyi zor çektiler.Çünkü yönetmenin anlattığı fıkranın acayip komik olduğu biliniyor.

ULUDAĞA GİTİLER KIŞIN.AMA GÜLÇİN YOKTU.NEDEN? ÇÜNKÜ SOĞUK ALGINLIĞI VARDI.EREN İLE YASEMİN ULUDAĞDA KAYAK YAPAMADILAR.NEDEN? DÜŞÜP DURDULAR VE KARTOPU OYNADILAR DÜŞTÜKLERİ İÇİN.
gяυ

gяυ

hepsi hakkında. Empty
MesajKonu: Geri: hepsi hakkında.   hepsi hakkında. Icon_minitimeÇarş. Şub. 13, 2008 8:23 pm

ya ltfn böyle çok haber gönderiyorum diye kızmayın ben sadece yardım ediyorum :;

[/color][/b][b][color=#FF0000]arkadaşlar duyduğuma göre galiba hepsi,hepsi2 albümlerinin bir klibinde çocukları da oynatıcaklarmış!menejerleriyle konuşabilenler 2 hafta dans okuluna,sonra da hepsi klibi için alıştırmalara başlayacaklarmış!tüm bunlar da parasızmış..internette tesadüf bi siteden öğrendim..doğrudur inş.!bizim siteden birinin katılması süper olur!

bu arada kenan doğulunun bir klibinde cemre ve yaseminde yer alıyormuş

Y
Yo
Yos
Yosh
Yoshy
Yoshyc
Yoshycx
Yoshyc
Yoshy
Yosh
Yos
Yo
Y

Y
Yo
Yos
Yosh
Yoshy
Yoshyc
Yoshycx
Yoshyc
Yoshy
Yosh
Yos
Yo
Y
gяυ

gяυ

hepsi hakkında. Empty
MesajKonu: Geri: hepsi hakkında.   hepsi hakkında. Icon_minitimeÇarş. Şub. 13, 2008 8:26 pm

SORULAR

1- İlk aşkınızı anlatır mısınız?

2- İlk kez kime “Seni Seviyorum” dediniz?

3- İlk öpüşmenizde ne hissetiniz?

4- Aşkla ilgili en büyük korkunuz nedir?

5- En uzun ve en kısa ilişkiniz ne kadar sürdü?

6- Sevgilinizden beklediğin en önemli şey nedir?

7- Sevgililer Günü hakkında neler düşünüyorsun

Gülçin
EN KISA İLİŞKİM 3 AY
1- İlkokuldaydım, kime aşık olduğumu hatırlamıyorum ama. Ben çok utangaç biriyim, o yüzden bunu hiç belli etmiyordum.

2- Kime söylediğimi söyleyemem, ama çok rahat söylemiştim çünkü hislerim çok gerçekti. Gerçek olduğunda zorlanmıyor insan bunu söylerken.

3- Benim ki biraz maceralı anlatamam herhalde. Sıradan değildi, onu söyleyebilirim.

4- Çok aşık olup yerlerde sürünmek. Aslında deli gibi aşık olmayı çok istiyorum, ama karşılıklı olması koşuluyla.

5- En fazla 2,5 yıl, en kısa 3 ay sürdü.

6- Olgun ve dürüst olması… Çünkü hepsi çocuk bence.

7- Bu gün benim için hiçbir zaman özel olmadı ve yine hiçbir planım yok. Nedense, o gün geldiğinde ben hep tek başıma kalıyorum. Bir de hediye alma konusunda çok kötüyüm.

Oğuzhan Yıldız
1- İlk büyük aşkımı 2004 yılında yaşadım. Hatta oyuncu o da. 7 aylık bir ilişki yaşadık.

2- Ona dedim, ama biraz farklı söyledim: “Seni sapık gibi seviyorum” dedim.

3- Çok enteresandı. Beraber film izliyorduk. O beni öptü. Ben çok çekingen biriydim o zamanlar. 6 ay boyunca, hiç dokunmadım bile ona.

4- Tutarsızlık. Bir gün çok iyi davranan birinin, öbür gün ilişkiyi pat diye bitirmesi.

5- En uzun 8, en kısası 4 ay.

6- Bağlılık ve dürüstlük.

7- Çok önemsediğim bir gün değil aslında ama kızlar önemsiyor ve benim de önemsemem gerekiyor gibi hissediyorum.

CEMRE
HİÇ ÖPÜŞMEDİM
- İlk kez aşık olduğumda lisedeydim. Acayip heyecanlanıyordum onu gördüğümde. Bana değişik bir şekilde “günaydın” dediğinde, “Kesin benden hoşlanıyor” diye düşünüyordum.

2- Bunu çok zor söylerim ve söyleyebilmem için çok zaman geçmesi gerekir. Evde salonda da olabilir, sokakta yürürken olabilir, ne zaman gerçekten hissediyorsam o zaman söylerim.

3- Hiç öpüşmedim. Çok merak ediyorum.

4- Aşkın bitmesi ve sevgilimin benden sıkılması, en büyük korkum sanırım.

5- Hiç ilişki yaşamadım nasıl bir şey olduğunu çok merak ediyorum.

6- Ne olursa olsun, açık konuşsun. Her şeyi söylesin.

7- İnanılmaz ticari buluyorum ve böyle bir gün olduğuna inanmıyorum. Anneler, Babalar günü daha anlamlı.

EREN
YALANSIZ İLİŞKİ İSTERİM
1- Bir tane sevgilim oldu benim bugüne kadar, o da dört sene sürdü. Bir arkadaş grubumuz vardı, o da o gruptaydı. 1,5 sene boyunca arkadaştık, ama sonra oyunlarla sevgili olduk.

2- Bir tek ona söyledim.

3- Heyecanlanmıştım, çok güzeldi. Bir de çok beğendiğim bir çocuktu ve tesadüfen o gün karşılaşmıştım o çocukla. Bu olaydan iki sene önce onu bir yerde görmüştüm ben ve inanamamıştım, ne kadar güzel çocuk diye.

4- Gerçekten çok seviyorsam ve o beni yalandan sevmişse, bunu öğrenmek beni çok korkutur çünkü ben gerçekten çok safça seviyorum.

5- Arkadaşlık süremizle birlikte 5,5 sene sürdü. Hálá da her gün konuşuruz başka da bir şey olmadı zaten.

6- Eğer beni seviyorsa gerçekten, hiç kimseden çekinmeden bana olan sevgisini göstersin isterim.

7- Güzel bir olay. Biz birbirimize küçük hediyeler alırdık, ama hiçbir zaman özel olarak bunu seremoni haline getirmedik.

Yasemin
İlk 17 yaşında öpüştüm

1- İlkokuldaydım, ben dörde gidiyordum, o da beşe gidiyordu. Tolga’ydı adı. O da farkındaydı durumunun, çok tarz bir çocuktu. Giydiği kazağın kolları çok uzun olurdu ve uçları yırtık pırtık olurdu.

2- Herhalde 15 yaşındaydım, kime dediğimi hatırlıyorum, ama söylemeyeceğim. Onu görünce böyle kalbim deliler gibi atardı çok iyi hatırlıyorum.

3- 17 yaşındaydım. Yanımda Gülçin vardı. Çocuk benden iki yaş büyüktü. Bir şey hissetmemiştim aslında, “Ne bu ya?” olmuştum.

4- Aşk zaten korkutucu bir şey!

5- En kısa ilişki diye bir şey yok aslında çünkü o ilişki değil. Yazlıktaydık, biri vardı. Sonra benim arkadaşımın arkadaşı olduğunu öğrendik. Arkadaşlarım beni biraz etkiledi ve dene bu çocukla dediler. Bir hafta dayanabildim. En uzun ilişkim de iki sene sürdü.

6- Karşımdaki işime saygı duysun. Anlayış çok önemli. İşime saygı duymuyorsa benim hayatımda olamayacak demektir. Telefon açamadığımda, “Neredeydin sen?” diye bir ses duymak istemiyorum telefonda. İşime saygı ve anlayış o kadar

7- Sevgililer Günü hakkında bir şey düşünmüyorum çünkü sevgilim yok.

Yusuf Akgün

1- 17 yaşındaydım aşık oldum. Hálá beraberiz.

2- Ona… Lisede tanıştık, önce arkadaştık, sonra bir baktık sevgili olmuşuz.

3- Yorum yok…

4- Aşksız kalmaktan korkarım.

5- En uzun 6 sene, en kısa 6 sene.

6- Huzur.

7- Uzun zamandır beraberiz biz. Çiçekli balonlu kutlamalardan tutun da pırlantalı hediyelere kadar vardırdık olayı. Ama artık Sevgililer Günü bana daha çok ticari bir kavram olarak geliyor. İnsan sevgilisine sevgisini sunmak için tek bir günü beklememeli bence.
gяυ

gяυ

hepsi hakkında. Empty
MesajKonu: Geri: hepsi hakkında.   hepsi hakkında. Icon_minitimeÇarş. Şub. 13, 2008 8:27 pm

saygılarla yoshynur (lütfen klızmayın bildiklerimi okuduklarımı ve gördüklerimi söyledim:D)
gяυ

gяυ

hepsi hakkında. Empty
MesajKonu: Geri: hepsi hakkında.   hepsi hakkında. Icon_minitimePaz Şub. 17, 2008 7:25 pm

hepsi hakkında. Y7kap7jsw76ffi1dkdwg
gülçin_gözde

gülçin_gözde

hepsi hakkında. Empty
MesajKonu: Geri: hepsi hakkında.   hepsi hakkında. Icon_minitimeC.tesi Şub. 23, 2008 4:32 pm

şuan ise hepsi grubu sen bir tanesin adlı şarkıyı GRUP HEPSİ SESLENDİRİYORRRRRRRRR

hepsi hakkında.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-